№ 426 від 10 грудня 2013 року "Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів села Тутовичі, села Цепцевичі, села Чемерне та села Висове Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

10 грудня 2013 року                                                                                426

Про погодження проекту землеустрою

щодо зміни меж населених пунктів села Тутовичі,
села Цепцевичі, села Чемерне та села Висове
Тутовицької  сільської ради
Сарненського району Рівненської області

Розглянувши клопотання Тутовицької сільської ради від 10 грудня 2013 року № 788 про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Тутовичі, села Цепцевичі, села Чемерне та села Висове,  проект землеустрою щодо зміни меж населених пунктів села Тутовичі, села Цепцевичі, села Чемерне та села Висове  Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Погодити проект землеустрою щодо зміни меж населених пунктів с. Тутовичі, с. Цепцевичі, с. Чемерне та с. Висове Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2.                Погодити зміни меж села  Тутовичі Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 0,8823 га земель.

3.                Погодити зміни меж села Цепцевичі Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 11,7047 га земель.

4.                Погодити зміни меж села Чемерне Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 71,0988 га земель.

5.                Погодити зміни меж села Висове Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 37,6332 га земель.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                   О. Хомич