№ 428 від 12 грудня 2013 року "Про затвердження матеріалів інвентаризації земель"

12 грудня 2013 року                                                                                428

Про затвердження матеріалів
інвентаризації земель

Розглянувши клопотання державного підприємства «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», технічні документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів на території Сарненського району, керуючись  статтею 17, 184 Земельного кодексу України, пунктом 7 статті 13 статті  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 25 Закону України «Про землеустрій», пунктом 7 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель»:

1.       Затвердити матеріали інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів на території Сарненського району загальною площею 6184,8219 га.

2.       Управлінню Держземагентства у Сарненському районі Рівненської області внести дані про земельні ділянки до державної статистичної звітності з кількісного обліку земель в порядку визначеному законодавством України.

3.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Наумович.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                            О. Хомич