№ 429 від 13 грудня 2013 року "Про затвердження Порядку погодження пріоритетів та планів роботи територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади головою Сарненської районної державної адміністрації "

13 грудня 2013 року                                                                                  429

Про затвердження Порядку

погодження пріоритетів та
планів роботи територіальних
органів міністерств, інших
центральних органів виконавчої
влади головою Сарненської
районної державної адміністрації

Відповідно до Указу Президента України від 24 травня 2013 року №307/2013  “Про  заходи  щодо  забезпечення  здійснення місцевими  державними  адміністраціями  виконавчої  влади  на  відповідній території ”, Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань,   затвердженого   постановою    Кабінету  Міністрів   України  від  21 серпня 2013 року № 667, керуючись ст. 31,41 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації” :

1. Затвердити  Порядок  погодження  пріоритетів та планів роботи  територіальних органів  міністерств,  інших  центральних  органів  виконавчої  влади   головою Сарненської районної  державної адміністрації, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                       О.Хомич

Розпорядження голови
Сарненської районної
 13 грудня № 429

ПОРЯДОК

погодження пріоритетів та планів  роботи територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади

головою Сарненської районної  державної адміністрації

1.  Цей  Порядок  регламентує  процедуру  погодження  пріоритетів та планів роботи  територіальних  органів  міністерств,  інших  центральних  органів виконавчої влади (далі - пріоритети та плани)  головою Сарненської районної  державної адміністрації.

2.  Погодження  пріоритетів  та   планів   здійснюється  відповідно  до   Указу Президента України від 24 травня 2013 року № 307/2013 “Про  заходи  щодо  забезпечення  здійснення  місцевими  державними адміністраціями  виконавчої влади на відповідній території ” та Порядку координації головами місцевих державних адміністрацій діяльності територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення сприяння у виконанні покладених на зазначені органи завдань, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 667.

3.  Територіальні  органи  міністерств,  інших  центральних  органів виконавчої влади  (далі - територіальні органи) подають  на візування першому заступнику, заступникам голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень пріоритети  та  плани   у такі терміни:

не  пізніше  ніж  за 30  днів  до початку року - на півріччя і рік;

не пізніше ніж за 15 днів до початку першого місяця кварталу - на квартал;

не пізніше ніж за 10 днів до початку місяця -  на місяць.

У  разі,  якщо  територіальний  орган  у  своїй  діяльності  керується декількома пріоритетами та планами, на затвердження подається кожний із таких пріоритетів та планів.

4. Завізовані першим заступником, заступниками голови райдержадміністрації  відповідно  до  розподілу функціональних  повноважень  пріоритети та плани   подаються  голові  районної  державної адміністрації на погодження у такі терміни:

не пізніше ніж за 15 днів до початку року - на рік і  півріччя;

не пізніше ніж за 5 днів до початку першого місяця кварталу - на квартал;

не пізніше ніж за 5 днів до початку місяця - на місяць.

5. Погоджені головою районної  державної адміністрації   без зауважень (або із зауваженнями) пріоритети та плани передаються територіальному органу.

6. Копії пріоритетів та планів територіального  органу подаються  в організаційний відділ апарату райдержадміністрації.

Керівник апарату  адміністрації                                                        В.Стельмах