Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого на площі біля Меморіалу Військової Слави м. Сарни відбувся урочистий мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 22 річниці виведення радянських військ з Афганістану.
     Воїнів-інтернаціоналістів, котрі виконували у різні часи свій військовий обов’язок прийшли вшанувати голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова Сарненської районної ради Микола Драганчук, Сарненський міський голова Сергій Євтушок, воїни-афганці на чолі з головою Сарненської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Геннадієм Радько, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств, організацій, студентська молодь району, жителі міста.
     «Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честі і гідності воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах і пустелях, на землі і в повітрі, в наступі і в обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів… Пройде час, історія розставить все на свої місця, дасть відповіді на болючі питання. Ми віддаємо данину поваги вам – живим, що пройшли полум’я бойових дій і вшановуємо тих, хто загинув, не здійснивши своєї мети, залишивши дружин, дітей, батьків. Нашим обов’язком сьогодні є не забувати живих свідків тих далеких подій», - наголосив у своєму виступі голова райдержадмністрації Анатолій Остапчук.
     Особливим цей день став для воїна-афганця, начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Василя Іванюка, якому з нагоди свята  було присвоєно наступне військове звання.
     Вшанувавши загиблих воїнів хвилиною мовчання, під звуки військового салюту учасники заходу поклали квіти до Меморіалу Військової Слави та пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації