Засідання виїзної колегії райдержадмністрації в Тинненській сільській раді

1 березня 2011 року за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних, міського голів відбулось засідання виїзної колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Тинненської сільської ради.
     Традиційно учасники колегії розпочали свою роботу з огляду підприємств, установ, закладів, що знаходяться на підвідомчій території ради. Оглянули та ознайомилися з роботою тракторної бригади СГПП «Случ», Тинненської дільничної лікарні, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тинне, маркету Тинненського споживчого товариства, Будинку культури с. Тинне, ферми № 1 та № 2 СГПП «Случ», ЗОШ І-ІІ ст. Тинне.
     По закінченню огляду в актовому залі Тинненської сільської ради відбулась теоретична частина засідання колегії, на порядок денний якої виносилось такі питання: про практику роботи виконкому Тинненської сільської ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; про стан виконання місцевих бюджетів району за 2010 рік; про розмежування земель державної та комунальної власності у Сарненському районі.
     Як підсумок, практику роботи виконкому Тинненської сільської ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» визнано задовільною, виконавцям доручено доопрацювати відповідні проекти розпоряджень та подати на підпис голові райдержадміністрації до 3 березня 2011 року.
     Окрім того, за участю членів колегії в актовому залі Тинненської сільської ради проведено засідання ради по взаємодії виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території району, на якому були розглянуті наступні питання: про оптимізацію структури районного координаційно-територіального центру соціального обслуговування населення; про основні напрямки інформатизації Сарненського району на 2011-2013 роки.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації