Відзначили 197 річницю від Дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня у м. Сарни на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди 197-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря.
     В святковому заході взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олексій Хомич, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, організацій та підприємств району. На святкуванні було присутньо чимало молоді, зокрема студенти Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, які натхненно декламували вірші поета.
     Почесні гості у своїх промовах висловлювали повагу до Тараса Шевченка і відмітили, що сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна будує власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.

В рамках заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації