Привітали землевпорядників з професійним святом

12 березня в приміщенні Сарненської райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович урочисто вручила почесні грамоти райдержадміністрації сімом землевпорядникам району за вагомий внесок у розвиток Сарненського району з питань земельних відносин, забезпечення раціонального використання та охорону земельних ресурсів та з нагоди Дня землевпорядника.
     «У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої держави, потужного розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин, дієвого утвердження засад земельної політики, визначеної вітчизняним законодавством», - зазначила, звертаючись до винуватців свята, Інна Наумович.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації