Проведено нараду з головами місцевих рад району

12 березня в Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада з головами місцевих рад під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Інни Наумович, за участю заступників голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої, Сергія Потаповича.
     На нараді було обговорено 14 питань різного спрямування. Так, начальник відділу земельних ресурсів Роман Зінчик проінформував присутніх про використання коштів, які надійшли від втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва. Заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович довела до відома голів місцевих рад основні вимоги Закону «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування». Більш детально з нормами цього закону ознайомила начальник юридичного відділу райдержадміністрації Яна Погуляєва та на прохання сільських, селищних голів навела приклади рішень, які підпадають під дію зазначеного закону. Про стан готовності органів місцевого самоврядування по пропуску повені у 2011 році та про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на підвідомчих територіях говорив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Мирослав Балабушка. Зокрема він зазначив, що з 22 по 25 березня 2011 року управлінням МНС України в Рівненській області буде проведена перевірка стану готовності органів управління та сил цивільного захисту на об’єктах Сарненського району, під час якої будуть відпрацьовуватись практичні питання по проведенню рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації «умовних» надзвичайних ситуацій. Також, одним з основних було питання про організацію виконання рішення районної ради № 129 від 18.02.2011 року "Про районну програму реформування і розвитку сільського комунального господарства у Сарненському районі на 2011-2015 роки". Інформуючи з даного питання, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ніна Шапірко повідомила голів місцевих рад про необхідність визначити до 1 квітня 2011 року, які об’єкти на території рад будуть передані на обслуговування КП «Сарнитеплосервіс». До уваги голів сільських, селищних рад була озвучена інформація про результати перевірки додержання санітарно-гігієнічних вимог в дошкільних закладах району, про організацію протилейкозних заходів в населених пунктах району, про стан та недоліки в оформленні документів на присвоєння звання "Мати-героїня".
     Насамкінець представників місцевого самоврядування закликали активно долучатись до підготовки відзначення в районі 20-ї річниці Незалежності України та провести необхідні заходи з впорядкування об'єктів культурної спадщини.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації