Обговорили питання літнього оздоровлення дітей

15 березня в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбулася інтерактивна конференція на тему: «Пошук найбільш ефективної системи організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку», за ініціативи заступника голови обласної державної адміністрації Губанова Олексія. Відповідно до плану конференції участь у on-line форумі взяли представники Сарненського району. Зокрема до участі у форумі долучились начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Сич, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Чорна, заступник головного лікаря ЦРЛ з питань охорони материнства та дитинства Олена Дударик, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Садовніч, головний спеціаліст по роботі з молоддю та спорту міськвиконкому Віктор Хомич, завідувач відділом автоматизації ЦРЛ Руслана Артемчук, Костянтинівський сільський голова Роман Боровик та інші.
     Учасники форуму обговорили основні проблемні питання та запропонували свої варіанти збільшення ефективності організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку, серед яких: належне функціонування оздоровлення та відпочинку дітей, залучення студентів вищих навчальних закладів для проходження практики на базі спортивно оздоровчих клубів, громадських організацій сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів, проведення навчальних тренінгів-семінарів для спеціалістів, які забезпечують роботу із організації дозвілля та відпочинку дітей. Реалізацію запропонованих варіантів вирішили здійснити за допомогою проектів, що передбачають залучення оздоровчих закладів, державних структур та безпосередньої участі батьків.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації