В районі розпочато підготовку до 25-ї річниці аварії на ЧАЕС

17 березня в Сарненській райдержадміністрації відбулася нарада з питань підготовки до 25-річниці Чорнобильської катастрофи під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої, за участю керівника Сарненського районного громадського об’єднання «Союз-Чорнобиль» Анатолія Кузьмича, керуючого справами Сарненського міськвиконкому Віктора Бахна, начальника управління Пенсійного фонду Тетяни Єлісеєвої, начальника управління праці та соціального захисту населення Валерія Сапожко, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
     В ході наради були обговорені основні організаційні заходи з підготовки до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи та внесені нові пропозиції. Зокрема, вирішено до 26 квітня провести окремі робочі зустрічі з громадянами, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії, ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС та батьками, діти яких мають інвалідність, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи. Заходи проходитимуть за участю керівництва райдержадміністрації, представників комунальних служб, працівників внутрішніх справ району. За словами Тетяни Сухаревої, до участі в зустрічах також запросять представників обласних відділів та управлінь, сфера діяльності яких стосується захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС. Окрім того, було підтримано пропозицію провести до 26 квітня загальноміську толоку та впорядкувати пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи у м. Сарни та прилеглу до нього територію.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації