№ 122 від 30 квітня 2014 року "Про скасування карантинного режиму по золотистій картопляній нематоді"

30 квітня 2014 року                                                                             № 122

Про скасування карантинного

режиму   по золотистій
картопляній   нематоді

На основі проведеної інвентаризації нематодовогнищних присадибних ділянок, акту Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області від 14-25   квітня 2014 року №75/17-010/000001, на підставі подання Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області від 28.04.2014 №1464-17, керуючись ст.ст.33,34 Закону України «Про карантин рослин» :

1.                      Скасувати карантинний режим по золотистій картопляній нематоді в двох присадибних ділянках на площі – 0,02 га, які знаходиться в селі Карпилівка Сарненського району, із-за забудови, згідно додатку.

2.                      Контроль за виконанням розпорядження покласти заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов»язків.

Голова адміністрації                                                              С.Євтушок

до розпорядження голови

30.04.2014 № 122

Список