№ 131 від 06 травня 2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 вересня 2012 року № 351 "

06 травня 2014 року                                                                                 № 131

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації                         від 24 вересня 2012 року № 351

На підставі статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 24 квітня 2014 року № 126 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 07 серпня 2012 року № 423»:

Внести наступні зміни до розпорядження голови райдержадміністрації         від 24 вересня 2012 року № 351 «Про заходи щодо протидії торгівлі людьми на період до 2015 року»:

1. Викласти пункти 2 та 3 розпорядження у такій редакції:

«2. Виконавцям забезпечити реалізацію заходів, про що інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щопівроку до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання заходів щодо протидії торгівлі людьми на період до 2015 року в районі подавати до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щопівроку до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                               С.Євтушок