08 вересня 2014 року                                                                                          № 294

Про внесення змін до розпорядження

голови адміністрації від 04.03.2009 №115

«Про утворення районної координаційної

ради з питань протидії туберкульозу та

ВІЛ-інфекції/СНІД»

В зв’язку із структурними та кадровими змінами в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керуючись ст. 39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести зміни до п.2 розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 №115 «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції\СНІДУ», а саме склад районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу викласти в новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови адміністрації від 31.10.2013 №378 «Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 №115 «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ».

3. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Яковчука Я.В.

Голова адміністрації                                                                         С.Євтушок

до розпорядження голови

08 вересня 2014 року

районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу

та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Яковчук Ярослав Володимирович

-         перший заступник голови райдержадміністрації, голова ради;

Протасов Юрій Валентинович

-         головний лікар КЗ «Сарненський районний ЦПМСД», заступник голови ради;

Дякова Зоя Іванівна

-         виконуюча обов’язки начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації; заступник голови ради;

Корзун Оксана Анатоліївна

-         головний спеціаліст відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, секретар ради.

Члени ради:

Абрамчук Любов Володимирівна

-         голова організації Товариства Червоного Хреста України у Сарненському районі (за згодою);

Аврамишин Геннадій Леонідович

-         начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Войнелович Олександр Іванович

-         начальник Сарненського міжрайонного Управління Держсанепідемслужби у Рівненській області;

Дударик Олена Іванівна

-         заступник головного лікаря КЗ «Сарненська ЦРЛ» з охорони материнства і дитинства;

Кіранчук Зоряна Степанівна

-         лікар-інфекціоніст кабінету «Довіра» КЗ «Сарненська ЦРЛ»;

-         лікар-фтизіатр КЗ «Сарненська ЦРЛ»

Левкут Любов Миколаївна

-         районний лікар-нарколог КЗ «Сарненська ЦРЛ»;

Ляшко Світлана Феліксівна

-         виконуюча обов’язки головного редактора редакції газети «Сарненські новини»;

Мелещук Ольга Миколаївна

-         начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

Михайлицький Віктор Миколайович

-         начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації;

Міщеня Володимир Петрович

-         начальник Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області;

Петруняк Михайло Петрович

-         районний лікар-інфекціоніст, завідуючий інфекційним відділенням КЗ «Сарненська ЦРЛ»;

Петришин Рослав Михайлович

-         голова правління ПАТ «Сарнифармація» (за згодою);

Романюк Ярослав Романович

-         головний лікар КЗ «Сарненська ЦРЛ»;

Рябченко Іван Петрович

-         головний лікар КЗ «Страшівська туберкульозна лікарня»;

Наумець Світлана Миколаївна

-         виконуюча обов’язки директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Файфура Марія Семенівна

-         лікар-лаборант відділення лабораторії діагностики ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів КЗ «Сарненська ЦРЛ»;

Хомич Володимир Пилипович

-         голова правління МБФ «Глорія» (за згодою).

Керівник апарату райдержадміністрації                                                В. Стельмах