№ 248від 04 серпня 2014 року "Про забезпечення формування місцевих бюджетів району на 2015 рік "

голови районної державної адміністрації

04  серпня 2014 року                                                                            №248

Про забезпечення формування

місцевих бюджетів району
на 2015 рік

Відповідно до статті 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2014 року № 385-р „Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2015 рік”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 липня 2014 року №339 «Про забезпечення формування місцевих бюджетів області на 2015 рік»та з метою забезпечення формування проектів місцевих бюджетів на 2015 рік і складання проекту рішення районної ради „Про районний бюджет на 2015 рік”:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації подати департаменту фінансів облдержадміністрації дані про фактичні надходження доходів загального та спеціального фондів за 2011 – 2013 роки в розрізі сіл, селищ, міст районного значення та джерел доходів з метою здійснення прогнозних розрахунків власних доходів бюджету району на 2015 рік.

2. Сарненській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Рівненській області вжити заходів щодо поліпшення сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) з метою зниження рівня податкового боргу з платежів до бюджетів усіх рівнів  у 2014 – 2017 роках та збільшення дохідної частини бюджету на основі застосування сучасних технологій податкового адміністрування.

3. Забезпечити до 07 серпня 2014 року подання фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) Сарненській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Рівненській області:

прогнозних обсягів надходжень у 2015 – 2017 роках платежів до державного бюджету, що беруть участь  у формуванні дотації вирівнювання за видами дохідних джерел;

прогнозних обсягів надходжень у 2015 – 2017 роках податків і зборів (обов'язкових платежів), що спрямовуються відповідною службою до бюджету району з окремим виділенням суми частини чистого прибутку до районного бюджету від підприємств спільної власності територіальних громад району;

2) управлінню Держземагентства у Сарненському районі – прогнозних обсягів надходжень у 2015 – 2017 роках коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та прав на них,  а також відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в розрізі сільських, селищних та міської рад;

3) відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації – основних прогнозних макроекономічних показників розвитку району                на 2015 – 2017 роки.

4. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

1) подати до 08 серпня 2014 року фінансовому управлінню райдержадміністрації:

потреби в коштах на утримання підпорядкованих установ і проведення заходів за кодами функціональної та економічної класифікації за загальним фондом районного бюджету;

прогнозних обсягів власних надходжень бюджетних установ за кодами доходів бюджетної класифікації;

2)  під час складання бюджетних запитів на 2015 рік:

забезпечити оптимізацію витрат розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного розпорядника;

не допускати включення до проектів місцевих бюджетів на 2015 рік видатків, повноваження для проведення яких з місцевих бюджетів безпосередньо не визначені чинними нормативно-правовими актами;

провести оптимізацію кількості місцевих програм, виходячи з необхідності забезпечення фінансовими ресурсами виконання тільки тих із них, які забезпечують здійснення основних функцій і завдань та мають нормативно-правове підґрунтя;

обґрунтувати доцільність продовження періоду виконання бюджетних програм та потребу у фінансових ресурсах, провести оцінку їх ефективності    за окремими критеріями;

забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв.

5. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад:

забезпечити формування місцевих бюджетів на 2015 рік;

організувати роботу з оптимізації видаткової частини місцевих бюджетів, у тому числі оптимального зменшення непершочергових видатків;

здійснити заходи щодо приведення штатної чисельності працівників бюджетної сфери у відповідність із фінансовими ресурсами місцевих бюджетів;

упорядкувати структуру та назви бюджетних програм, не допускати планування у проектах місцевих бюджетів на 2015 рік бюджетних програм, назви яких не визначають конкретного цільового спрямування, не мають нормативно-правового підґрунтя.

6. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у разі виникнення необхідності та керуючись цим розпорядженням своєчасно подавати фінансовому управлінню райдержадміністрації додаткову інформацію для проведення ґрунтовних розрахунків бюджетів усіх рівнів на  2015 – 2017 роки.

7. Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити складання проекту районного бюджету на 2015 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди і подати його на розгляд та схвалення районній державній адміністрації.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Яковчука Я.В.

Голова адміністрації                                                                                  С.Євтушок