№ 252 від 06 серпня 2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 травня 2014 року № 148 "Про склад колегії районної державної адміністрації""

06 серпня 2014 року                                                                                  № 252

Про внесення змін до розпорядження
голови районної державної

адміністрації від 15 травня 2014 року

№ 148  "Про склад колегії
районної державної адміністрації"

Керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації",  постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 № 1569 «Про затвердження Типового положення про колегію міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації»:

Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.05.2014 № 148 «Про склад колегії районної державної адміністрації»,
а саме:
ввести в склад колегії районної державної адміністрації Белелю Сергія Олександровича – директора Державного підприємства «Сарненське лісове господарство» (за згодою).

Голова адміністрації                                                                         С. Євтушок