№ 320 від 29 вересня 2014 року "Про створення комісії для забезпечення реалізації легкових автомобілів"

29 вересня  2014 року                                                                                    № 320

Про створення комісії для забезпечення

реалізації легкових автомобілів

На виконання доручень Прем’єр-міністра України від 15 квітня 2014 року №13909/1/1-14, голови обласної державної адміністрації від     22 квітня 2014 року №32/01/60/14, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 79 “Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011 року №1399», від    6 червня 2007 року №803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності» із змінами, розпоряджень голови Рівненської  облдержадміністрації від 17 квітня 2014 року №119 «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують облдержадміністрацію та райдержадміністрації», голови Сарненської районної державної адміністрації від 07 травня 2014 року №138 «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують районну державну адміністрацію» :

1.Створити комісію для забезпечення процедури реалізації легкового автомобілю у складі:

Голова комісії :Стельмах В.М. – керівник апарату адміністрації

Члени комісії:

Гаврилюк Р.Б.- головний спеціаліст служби у справах дітей адміністрації;

Деренчук С.В. – водій служби у справах дітей адміністрації;

Зубчинська О.П. – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації;

Мельников Т.М. – спеціаліст І категорії з інформаційно-аналітичного забезпечення загального відділу апарату адміністрації.

2.Комісії провести обстеження технічного стану легкових автомобілів та провести оформлення документів, необхідних для забезпечення процедури реалізації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації В.Стельмаха.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                         Я.Яковчук