№ 319 від 29 вересня 2014 року "Про утворення та затвердження складу комісії з розгляду питань стосовно списання майна, яке перебуває на балансах структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації"

29 вересня 2014 року                                                                                   № 319

Про утворення та затвердження
складу комісії з розгляду питань
стосовно списання майна, яке
перебуває на балансах структурних
підрозділів Сарненської
районної державної адміністрації

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 1314, та з метою забезпечення ефективного управління об’єктами права державної власності:

1. Утворити комісію з розгляду питань стосовно списання майна, яке перебуває на балансах структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації (далі – комісія), та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Установити, що до повноважень комісії належить розгляд документів та підготовка пропозицій, що стосуються списання державного майна, яке перебуває на балансах структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації.

3. Затвердити Регламент роботи комісії з розгляду питань стосовно списання майна, яке перебуває на балансах структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації (додається).

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                             Я.Яковчук

до розпорядження голови

29.09.2014 № 319

комісії з розгляду питань стосовно списання майна,