№ 393 від 10 листопада 2014 року "Про оголошення в Сарненському районі днів жалоби"

10 листопада 2014 року                                                                             № 393

Про оголошення

в Сарненському  районі днів жалоби

В ході антитерористичної операції загинув житель смт Клесів Сарненського району, рядовий солдат 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ ЗСУ Сергій Баранов-Орел. З метою вшанування його пам’яті, керуючись статтями 6 та 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Оголосити 10-12 листопада 2014 року днями жалоби на території Сарненського району.

2. У дні жалоби на всій території Сарненського району приспустити Державні Прапори України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах, організаціях.

3. Запропонувати:

підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                   Я. Яковчук