№ 353 від 10 жовтня 2014 року "Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, іншої субвенції з обласного бюджету на заходи з енергозбереження щодо за"

голови районної державної адміністрації

10 жовтня 2014 року                                                                               №353

Про затвердження субвенції з державного

бюджету місцевим бюджетам на проведення

виборів депутатів місцевих рад та сільських,

селищних, міських голів, іншої субвенції

з обласного бюджету на заходи з

енергозбереження щодо заміщення або

зменшення споживання природного газу

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.06.2014 №1344-УІІ “Про призначення позачергових виборів Сарненського міського голови (місто Сарни Сарненського району Рівненської області)”, рішення Рівненської обласної ради від 03.10.2014 №1293 “Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік”, пункту 6 рішення Сарненської районної ради від 31.01.2014 №790 “Про районний бюджет на 2014 рік” :

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 2014 рік за кодом 41037000 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських,селищних, міських голів” на суму 85,5 тис.грн. згідно з додатком 1.

2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету за КТКВ 250388 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” - Сарненській міській раді, на суму 85,5 тис.грн. згідно з додатком 2.

3. Збільшити доходи спеціального фонду районного бюджету на 2014 рік за кодом 41035000 “Інші субвенції” за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету на заходи з енергозбереження щодо заміщення або зменшення споживання природного газу на суму 550,0 тис.грн. згідно з додатком 1.

4. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету на 2014 рік (в т.ч. бюджету розвитку) за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету на заходи з енергозбереження щодо заміщення або зменшення споживання природного газу – відділу освіти райдержадміністрації, за КТКВ 070201 “Загальноосвітні школи (в т.ч.школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми” на суму 550,0 тис.грн. згідно з додатком 2.

5. Збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету (в т.ч. бюджету розвитку) на 2014 рік на суму 550,0 тис.грн., джерелом покриття якого визначити іншу субвенцію з обласного бюджету на заходи з енергозбереження щодо заміщення або зменшення споживання природного газу.

6. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету на заходи з енергозбереження щодо заміщення або зменшення споживання природного газу згідно з додатком 3.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                  Я.Яковчук