№ 348 від 06 жовтня 2014 року "Про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації"

06 жовтня 2014 року                                                                                № 348

Керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 19 Закону України «Про освіту», статей 41, 42 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 16.04.2013 № 125, із змінами внесеними розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 14.07.2014 № 222, враховуючи рішення Сарненської районної ради від 27.06.2014 № 891 «Про припинення комунальної науково-методичної установи «Сарненський районний методичний кабінет» Сарненської районної ради шляхом ліквідації», з метою створення належних умов для функціонування галузі освіти щодо надання методичної допомоги:

1.     Створити Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації з 09 жовтня 2014 року.

2. Затвердити Положення про Сарненський районний методичний кабінет відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

3. Затвердити штатний розпис Сарненського районного методичного кабінету відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              Я. Яковчук