№ 398 від 17 листопада 2014 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.12.2010 №610"

17 листопада 2014 року                                                                                    № 398

Про внесення змін до розпорядження

від 09.12.2010 №610

В зв’язку із кадровими змінами в структурних підрозділах райдержадміністрації, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.12.2010 №610 «Про створення комісії з визначення виконавців з надання медичних послуг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи в Сарненському районі», а саме викласти додаток до розпорядження в новій редакції згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.12.2013 №427 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.12.2010 №610».

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                         Я.Яковчук

до розпорядження голови

листопада 2014 року

Склад комісії

з визначення виконавців з надання медичних послуг

постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи в Сарненському районі

-         перший заступник голови районної державної адміністрації;

Дякова Зоя Іванівна

-         виконуюча обов’язки начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації

Дриганець Валентина Володимирівна

-         начальник управління праці і соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Ковтунович Мар’яна Василівна

-         виконуюча обов’язки завідувача юридичного сектору апарату районної державної адміністрації;

Нестерук Валерій Іванович

-         голова громадської організації «Союз-Чорнобиль» (за згодою).

Керівник апарату адміністрації                                                В. Стельмах