№ 397 від 12 листопада 2014 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації "

12  листопада 2014 року                                                                                №397

Про нагородження   Почесними

грамотами районної державної
адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1.Нагородити Почесними грамотами районної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства:

1.1. За досягнення високих показників у сільськогосподарському виробництві, вагомий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу району наступні трудові колективи:

1.1.1. Сільськогосподарське приватне підприємство «Маяк»  – директор Остапчук Ігор Анатолійович;

1.1.2. Підприємство об’єднання громадян «Журавушка» Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Спілка онкоінвалідів»     –   тимчасово виконуючий обов’язки директора Головатенко Сергій Вікторович;

1.1.3. Фермерське господарство «Калинівське» – голова Денисюк Степан Тимофійович.

1.2. За багаторічну сумлінну працю, досягнення високих показників у сільськогосподарському виробництві, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу району, саме:

1.2.1. Вакулко Любов Федорівну –  оператора машинного доїння корів сільськогосподарського приватного підприємства «Маяк»;

1.2.2. Колоса     Івана   Юхимовича        –    механізатора  сільськогосподарського приватного підприємства «Мир»;

1.2.3. Комар Людмилу Іванівну   – оператора машинного доїння корів сільськогосподарського приватного підприємства «Мир»;

1.2.4. Сосюк Тамару Якимівну – працівника по догляду за молодняком  ВРХ сільськогосподарського приватного підприємства «Маяк»;

1.2.5. Юрко Василя Григоровича   –   водія СВК «Пастовник».

2. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю в органах державної статистики, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників статистики Сердюк Галину Миколаївну – статистика відділу статистики виробництва управління статистики в Сарненському районі.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                           Я.Яковчук