Вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

21 листопада біля пам’ятника жертвам голодоморів м. Сарни відбувся мітинг-реквієм за участю в. о. голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Світлани Усик, депутатів районної та міської рад, представників духовенства, військовослужбовців, трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськості міста та представників ЗМІ.

Звертаючись до присутніх на жалобному заході, Ярослав Яковчук зазначив, що сумні спогади про ті трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного. Тож нехай пам’ять про невинних жертв тих часів буде священною для нинішніх та майбутніх поколінь!
     Хвилиною мовчання присутні вшанували мільйонів жертв голодоморів, запалили лампадки в пам’ять про них, а на закінчення мітингу – поклали квіти до пам’ятного знаку.
     Фото в галереї.