№ 414 від 02 грудня 2014 року "Про орган опіки та піклування з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена"

02 грудня 2014 року                                                                                     № 414

Про орган опіки та піклування з

питань опіки та піклування над
повнолітніми недієздатними
особами та особами, дієздатність
яких обмежена

Відповідно до Закону України " Про місцеві державні адміністрації",     статті 34 Закону України " Про місцеве самоврядування", пункту 1 статті 56 Цивільного кодексу України та на виконання  Указу Президента України від 07 травня 2012 року №301/2012 " Про внесення зміни до Положення про Міністерство соціальної політики України", спільного наказу Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров'я України і Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року №34/166/131/88 "Про затвердження Правил опіки та піклування", з метою захисту особистих та майнових прав, інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов'язки та забезпечення вирішення питань, пов’язаних з встановленням та здійсненням опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена:

1.       Утворити орган опіки та піклування з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена при Сарненській районній державній адміністрації та затвердити його склад згідно з додатком.

2.   Затвердити Положення про орган опіки та піклування з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена при Сарненській районній державній адміністрації (далі – Положення), що додається .

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                             Я. Яковчук