№ 449 від 22 грудня 2014 року "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель "

22  грудня  2014 року                                                                           449

Про затвердження технічних

документацій із землеустрою

щодо інвентаризації земель

Розглянувши клопотання «Рівненського державного науково-виробничого підприємства геодезії та кадастру», технічні документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності (уточнення складу угідь, зокрема визначення площ порушених земель, внаслідок несанкціонованого видобування бурштину) за межами населених пунктів на території Сарненської міської та Карасинської сільської рад Сарненського району, керуючись статтями 17, 184 Земельного кодексу України, пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 25 Закону України «Про землеустрій», пунктом 7 Розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр», постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель»:

1.                     Затвердити матеріали інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів на території Сарненської міської та Карасинської сільської рад Сарненського району в обсягах згідно з додатком.

2.                     Управлінню Держземагентства у Сарненському районі внести дані про земельні ділянки до державної статистичної звітності з кількісного обліку земель в порядку визначеному законодавством України.

3.                      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                            Я. Яковчук

Додаток до розпорядження       голови райдержадміністрації

22 грудня 2014 року  № 449