№ 2 від 06 січня 2015 року "Про районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 - 2018 роки"

06 січня 2015 року                                                                                         № 2

Про районну Програму соціального
захисту громадян «Турбота» на
2015 - 2018 роки

Відповідно до Законів України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», керуючись статтями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 - 2018 роки (далі Програма), згідно додатку.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму Сарненській районній раді для затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2015 - 2018 роки передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів для фінансування заходів, визначених Програмою.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад  розробити заходи на виконання Програми.

5. Виконавцям забезпечити виконання  Програми, про що  інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  до 20 грудня щороку.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 20 грудня 2010 № 640 «Про районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2011-2014 роки».

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              Я. Яковчук