№ 1 від 05 січня 2015 року "Про підготовку і прийняття районного бюджету на 2015 рік"

05 січня 2015 року                                                                                             № 1

Про підготовку і
прийняття районного
бюджету на 2015 рік

Керуючись п.2 ст.77 Бюджетного кодексу України, листом Міністерства фінансів України від 25.12.2014 № 31-05110-14-21/32440 та з метою своєчасного формування і подачі районного бюджету на 2015 рік на затвердження Сарненській районній раді:

1. Начальнику   фінансового      управління райдержадміністрації Коханевич Т.М. підготувати і подати на розгляд райдержадміністрації проект районного бюджету на 2015 рік до 12 січня 2015 року.

2. Розпорядникам коштів районного бюджету привести у відповідність з вимогами Бюджетного кодексу України штатні розписи на 2015 рік.

3. Рекомендувати :

3.1. Сарненській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області дати необхідні роз’яснення органам місцевого самоврядування в питаннях встановлення місцевих податків та акцизного збору передбачених змінами до Податкового кодексу України.

3.2. Міському, селищним, сільським головам подати на розгляд місцевих рад проекти місцевих бюджетів у встановлений законодавством термін.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  Я.Яковчук