№ 26 від 28 січня 2015 року "Про створення комісії з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб"

Відповідно  до  розпорядження  Кабінету  Міністрів  України  від  09.10.2013 № 1000-р  «Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні», на виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 01.12.2014 № 158/01-60/ :

Утворити районну комісію з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб від суб’єктів господарювання,  які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків та молодіжних житлових комплексів, сільських, селищних рад (далі – підприємства з обслуговування житлового фонду) до Сарненського районного відділу УДМС України в Рівненській області у складі, згідно додатку 1.
 Комісії:
 провести робочі зустрічі з представниками  Сарненського  районного відділу УДМС України в Рівненській області, підприємствами з обслуговування житлового фонду;
до 01квітня 2015 року
 взяти до відома перелік підприємств з обслуговування житлового фонду, які ведуть реєстраційний облік фізичних осіб і передаватимуть картотеки до Сарненського  районного відділу УДМС України в   Рівненській області;
до 01 липня 2015 року
затвердити  графік передачі картотек від підприємств з обслуговування житлового фонду до Сарненського  районного відділу УДМС України в Рівненській області, згідно додатку 2.
до 01 липня 2015 року
забезпечити розміщення інформації щодо змін, які відбулися в організації прийому з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування, у засобах масової інформації та на веб - сайті районної державної адміністрації.
  Начальнику  управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації виділити додаткові площі для розміщення картотек.
до 01 вересня 2015 року
Підприємствам з обслуговування житлового фонду  забезпечити своєчасну передачу картотек, згідно затвердженого графіку.
листопад - грудень 2015 року;
Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Р. Серпенінова.

Виконуючий обов’язки
голови  адміністрації                                                                        Я. Яковчук