№ 14 від 20 січня 2015 року "Про проект районного бюджету Сарненського району на 2015 рік"

20 січня 2015 року                                                                                           № 14

Про проект районного
бюджету Сарненського
району на 2015 рік

Керуючись Законом України від 28 грудня 2014 року № 79-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», в частині затвердження міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування:

1.   Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 січня 2015 року № 6 «Про проект районного бюджету Сарненського району на 2015 рік» визнати таким, що втратило чинність.

2.   Фінансовому      управлінню райдержадміністрації подати в новій редакції проект районного бюджету Сарненського району на 2015 рік  на розгляд райдержадміністрації 21 січня 2015 року.

3. Контроль за виконанн

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  Я.Яковчук