Також дивіться новини на facebook.com

Визначилися команди першої та другої ліг з волейболу

Закінчився перший етап дванадцятого чемпіонату Сарненського району з волейболу сезону 2014-2015 років. В чемпіонаті приймають участь так само як і в минулому сезоні, 18 клубів із 15 рад району. Тільки замість стрільського "Колоса" та Костянтинівської "Чайки" новий сезон прикрасили колективи "Полісся" с.Карпилівки та "Фортуна" с.Селище.

Формат проведення цього сезону трішки відрізняється від попереднього, хоча по своєму особливий, захоплюючий та інтригуючий. Чемпіонат проходить в два етапи: зональному та фінальному. У зональному етапі команди були розприділені на 4 групи за географічним принципом. В групах ігри проходили за коловою системою в два кола. Перші дві команди з груп виходять у першу лігу, а решта команд будуть змагатися у другій лізі.

Ігри першого етапу вже відбулися і визначилися всі команди, які будуть боротися за чемпіонство у першій та другій лігах. Отож, повертаючись до першого зонального етапу в групі №1, як і передбачалося, міський клуб «Олімп», набравши максимум очок впевнено посів перше місце перемігши почергово двічі «Педколедж», клесівський «Граніт» та «Полісся" Карпилівка по 2-0. За другу сходинку  боролися «Педколедж» та "Полісся". Обидві команди здолали клесівчан двічі по 2-0, а між собою обмінялися перемогами з однаковим рахунком 2-0. В підсумку набравши по шість очок лише за кращою різницею м'ячів студенти вибороли перепустку у першу лігу.

Перемігши у всіх матчах лідером групи №2 став немовицький «Сокіл». Спочатку були вікторії над зносицьким «Маяком» 2-1 та 2-0, далі здолали тинненський "Случ" 2-1 і 2-0 та чудельський «Случ», двічі по 2-0. Другу сходинку посів «Маяк», перемігши двічі «Случ» Чудель 2-0 та обмінялися перемогами з «Случем» Тинне 2-0 та 0-2. Третім став «Случ» Чудель здолавши колектив з Тинного двічі по 2-1. А минулорічний бронзовий призер чемпіонату задовільнився останнім місцем у квартеті.

Прогнозовано з першого туру в групі №3 лідерство захопив сарненський «Фаворит». Непрогравши жодної партії «Фаворит» почергово двічі по 2-0 завдав поразок наймолодшій команді чемпіонату КДЮСШ «Колос», любиковицькому «Старту», селищенській «Фортуні» та люхчанському «Спартаку». Перемігши у чотирьох зустрічах та зазнавши у стількох і поразок з 12 очками в доробку, на друге місце претендували одразу три колективи: "Спартак", "Старт" та КДЮСШ "Колос". Але завдяки кращій різниці другу перепустку до фіналу здобув «Спартак». Вигравши тільки одну партію дебютанти цієї групи посіли п'яте місце.

В степанській групі з першого місця до фіналу потрапив минулорічний чемпіон даних змагань «Нива» с.Велике Вербче. Вербчани перемогли степанську «Горинь» та маловербченський «Верес» двічі по 2-0, кричильський «Колос» 2-0 і 2-1 та обмінялися перемогами із коростчанами 2-0 і 1-2. І в цій групі друге місце визначалося за додатковими показниками. По 13 очок набрали колективи з Кричильська і Короста, перемігши у п'яти зустрічах та у трьох зазнавши гіркоти поразок. В першій очній зустрічі Темп здолав "Колос" 2-1, а в другій зазнав поразки 0-2. За різницею партій у Короста 11-8, у Кричильська 12-6 другу  сходинку і останню перепуску до першої ліги отримали  волейболісти з кричильська. Команді з Малого Вербча дісталась четверта сходинка, яка здолала двічі «Горинь» 2-0.

Підсумкова турнірна таблиця зонального етапу ХІІ чемпіонату Сарненського району з волейболу сезону 2014-2015 років: