«Фаворит» підтвердив свій статус.

Завершився фінальний етап дванадцятого чемпіонату Сарненського району з волейболу сезону 2014-2015 років. Після закінчення зонального етапу вісім кращих команд змагалися в першій лізі та десять команд у другій по коловій системі в одне коло.

З першого туру в першій лізі лідерство захопила команда «Фаворит». Міські волейболісти в Кричильську здолали господарів майданчику та люхчанський «Спартак» по 2-0. Минулорічний чемпіон «Нива» з Великого Вербча недооцінивши суперника вже в першій грі поступився «Спартаку» 0-2, а в другій під «гарячу руку» потрапили дебютанти першої ліги – «Колос», де були биті 2-0. В останній грі люхчанський «Спартак» у напруженій боротьбі завдав третьої поразки «Колосу» 2-1.

У педколеджі гранди також втрачали дорогоцінні очки. Тільки зносицький «Маяк» відчув гіркоту поразок у трьох іграх по партіях 0-2. Спочатку зносичани поступились сусідам з Немович, далі нічого не змогли протиставити студентам з педколеджу, а наостанок поступилися і міському клубу «Олімп» 0-2. Міський клуб «Олімп» здолавши «Педколедж» 2-0 в останній грі поступився немовицькому «Соколу» 1-2, в свою чергу «Педколедж» здолав «Сокіл» 2-1, завдяки чому інтрига стала ще більшою.

В другому турі студенти з педколеджу двічі поступаються командам «Фавориту» та «Ниві» по 0-2 та практично втрачають шанси на призові місця. А в наступній грі зустрілися головні претенденти на чемпіонство «Нива» та «Фаворит». В напруженій боротьбі, доклавши максимум зусиль, вербченські волейболісти завдали першої поразки «Фавориту» 2-0.

У Люхчі максимум очок взяли волейболісти «Олімпа» та «Сокола», які перемогли почергово кричильський «Колос» та люхчанський «Спартак».

Перед заключним туром шість колективів мали шанси потрапити на п’єдестал пошани. Перебуваючи в трійці призерів після двох турів, другий рік поспіль, цей шанс втратив «Сокіл», поступившись в двох ключових іграх «Ниві» 1-2 та «Фавориту» 0-2 та задовільнився четвертим місцем. «Педколедж» перемігши у двох заключних зустрічах «Спартак» та «Колос» по 2-1 піднявся на п’яту сходинку. Здобувши в загальному три перемоги, шосту сходинку посідають люхчанські волейболісти. Єдину перемогу в елітній лізі здобули кричильські спортсмени перемігши зносицький  «Маяк», що дало змогу посісти сьому сходинку. «Олімп» не зважаючи на дві поразки в останньому турі від «Ниви» 1-2 та «Фаворита» 0-2 здобуває бронзові нагороди за кращою різницею виграних та програних партій. «Нива» і «Фаворит» набрали по 13 очок, тому долю золотих медалей вирішила різниця партій в усіх зустрічах. У «Фаворита» 12-2, а у «Ниви» 12-4, тому «Нива» посідає друге місце, а підопічні Сергія Івашина стають новими чемпіонами.

Підсумкова турнірна таблиця фінального етапу ХІІ чемпіонату Сарненського району з волейболу сезону 2014-2015 років серед команд першої ліги:

Назва команди
Ігри
Перемоги
Поразки

Різниця партій

Очка

«Фаворит» (м. Сарни)

«Нива» (с. Велике Вербче)
"Олімп" (м. Сарни)
«Сокіл» (с. Немовичі)

«Педколедж» (м.Сарни)

"Спартак" (с.Люхча)
«Колос» (с.Кричильськ)
«Маяк» (с. Зносичі)
5*

Місця команд у чемпіонаті Сарненського району визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш – 2 очка, за поразку – 1 очко, за неявку – 0 очок.                     * Маяк» (с. Зносичі) дві неявки.

В другій лізі з першого і до останнього туру лідирували три колективи: «Темп» Корост, ВК «Мале Вербче» та «Полісся» Карпилівка. Карпилівські волейболісти здобули бронзові нагороди, перемігши у вісьмох зустрічах, поступившись тільки коростчанам 0-2. А маловербченські спортсмени піднялися на другу сходинку, програвши тільки «Поліссю» 1-2. В свою чергу, коростські спортсмени також зазнали гіркоти поразки тільки в одній зустрічі, в першому турі від Малого Вербче 1-2. Набравши однакову кількість очок, краща різниця партій виявилася у підопічних Івана Галухи. Отож, коростській «Темп» стає чемпіоном серед команд другої ліги. Поступившись трійці лідерів, та здобувши перемоги над рештою команд, на четверту сходинку піднялася степанська «Горинь». Чудельський «Случ» набравши 14 очок посідає п’яту сходинку, несподівано на шостому місці розмістився минулорічний бронзовий призер І ліги - тинненський «Случ», юнаки комплексної ДЮСШ «Колос» посідають сьому сходинку, з десятьма очками та восьме місце посідає «Старт» Любиковичі». З однією перемогою в активі клесівські волейболісти посідають дев’яту сходинку, а селищанські волейболісти замикають турнірну таблицю.

Підсумкова турнірна таблиця фінального етапу ХІІ чемпіонату Сарненського району з волейболу сезону 2014-2015 років серед команд другої ліги:

Назва команди
Ігри
Перемоги
Поразки
Різниця партій
Очка
"Темп" (с.Корост)
 ВК «Мале Вербче»
«Полісся» (с.Карпилівка)
«Горинь» (смт. Степань)
«Случ» (с.Чудель)
"Случ" (с.Тинне)
КДЮСШ «Колос»
«Старт» (с.Любиковичі)

«Граніт» (смт.Клесів)

7*
«Фортуна» (с. Селище)
4*

*«Фортуна» (с. Селище) шість неявок, «Граніт» (смт.Клесів) три неявки, «Старт» (с.Любиковичі) одна неявка.

Відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації та виконком  районної федерації волейболу дякує всім командам за хороші та видовищні ігри, які демонстрували учасники змагань впродовж сезону та побажати й надалі популяризувати волейбол на Сарненщині, підтримувати спортивну форму та пропагувати здоровий спосіб життя на спортивних майданчиках та у повсякденному житті.

Начальник відділу у справах

молоді і спорту райдержадміністрації                               В.Михайлицький