Також дивіться новини на facebook.com

23.02.2016 - Стартувала п’ята Спартакіада.

Стартувала п’ята Спартакіада.

Відділом у справах молоді і спорту райдержадміністрації 23 лютого 2016 року проведено перші змагання з армспорту та дартсу в рамках п’ятої Спартакіади серед навчальних закладів м. Сарни. В Спартакіаді приймає участь 8 навчальних закладів міста.

Перед початком змагань начальник відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації Інна Сич привітала команд з початком нового сезону, а капітан педагогічного коледжу РДГУ - Ірина Мосійчук, від команди-переможеця четвертої Спартакіади, підняла державний прапор та прозвучав гімн України.

З армрестлінгу у ваговій категорії до 60 кг. І місце посів Юрій Мельник (ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей»), ІІ місце – Тоюнда Іван (ВПУ №22), третє – Вишневський Юліан (педагогічний коледж РДГУ). У ваговій категорії до 75 кг. золоту нагороду виборов Данильченко Олександр (ВПУ №22), срібну – Коваль Микола (ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей»), бронзову – Корнійчук Євген (педагогічний коледж РДГУ). У ваговій категорії понад 75 кг. кращим був Карпович Віталій (педагогічний коледж РДГУ), на другу сходинку піднявся – Росоха Віктор (ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей»), третім став – Литвинко Володимир (ВПУ №22). У командному заліку на перше місце п’єдесталу піднявся ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей», на другу сходинку - ВПУ №22, трійку призерів замкнув педагогічний коледж РДГУ.

З дартсу серед дівчат перше місце посіла Горбачевська Світлана (ВПУ №22), друге – Мосійчук Ірина (педагогічний коледж РДГУ), третє – Дебела Марина ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей». Серед юнаків найкращу влучність продемонстрував учень ВПУ №22 – Криницький Богдан, друге та третє місця посіли студенти педагогічного коледжу РДГУ – Ничипорчук Віталій та Леоновець Вадим відповідно. У командному заліку найкращим виявився педагогічний коледж РДГУ, друге місце посів ВПУ №22, третє - ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей».