Сарненський район - на другому місці з організації та проведення фізкультурно-масової роботи в області за 2010 рік

14 квітня в Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада з питань фізичної культури та спорту, в ході якої були підбиті підсумки роботи в галузі фізичної культури і спорту в Сарненському районі за 2010 рік, та визначені основні завдання на 2011 рік. Нарада проходила під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої. В заході також брали участь спеціалісти по соціальній роботі з сім’ями, дітьми, молоддю та спорту сільських, селищних, міської рад, спортсмени, тренери та представники спортивних клубів.
     Про досягнення районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у 2010 році та план роботи на 2011 рік, відзвітував голова організації Руслан Хомич. Він зазначив значні успіхи в пропаганді здорового способу життя і висловив надію на покращення отриманих результатів. Присутні також мали можливість ознайомитися з цікавим досвідом роботи Колоса Анатолія, спеціаліста Великовербченської сільської ради по соціальній роботі із сім’ями, дітьми, молоддю та спорту, про нелегку роботу по створенню сільського спортивного клубу «Гарт» с. Велике Вербче.
     Згідно регламенту наради, було проведено обговорення нагальних питань та пропозицій у сфері фізичної культури та спорту в Сарненському районі. В ході жвавої дискусії, Олександр Фесовець, заслужений тренер України з пауерліфтингу, вніс пропозицію про покращення матеріального заохочення результативних спортсменів та їх тренерів. Також всі присутні підтримали ідею створення спортивної школи, ліцею, або спортивних класів на базі вже існуючих загальноосвітніх навчальних закладів району.
     Кульмінацією заходу стала церемонія нагородження грамотами та кубками кращих спортсменів, тренерів та спортивних клубів за обласними підсумками та переможців у Сарненському районі за 2010 рік за різними номінаціями.Крім того, вручено 10 футбольних м’ячів командам, які будуть приймати участь в І-ій лізі чемпіонату Сарненського району з футболу в 2011 році (командам з с. Кричильськ, Корост, Велике Вербче, Костянтинівка, Тутовичі, Немовичі, Люхча, Стрільськ, Зносичі, смт.Клесів).
     По закінченню наради заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева щиро подякувала присутнім за досягнуті результати в минулому році, а саме - за друге місцеСарненського районуу загальнокомандному заліку Рівненської області і висловила сподівання, що у 2011 році співпраця відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА з відділеннями ДЮСШ, федераціями, клубами буде ще більш ефективною, що дасть можливість не втратити ці позитивні результати і досягнути ще вищих.
     «Лише спільними зусиллями, ми зможемо запобігти негативним явищам у підлітковому та молодіжному середовищі та здійснювати пропаганду здорового способу життя, залучаючи населення району до спортивних змагань за уподобанням з метою збереження здорової нації», - зазначила Тетяна Сухарева.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації