- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Спостережна комісія у Катеринівській виправній колонії
Добавлено Адміністратор Вт, 31/03/2015 - 11:55
В райдержадміністрації утворена спостережна комісія, до якої входять 10 осіб з числа представників органів виконавчої влади, громадських організацій та окремих громадян. Основними завданнями цієї комісії є:
- сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання; проведенні соціально-виховної роботи із засудженими особами, організації їх загальноосвітнього та професійного навчання;
- погодження постанов начальника кримінально-виконавчої установи закритого типу (виправна колонія) щодо зміни умов тримання засуджених осіб у межах однієї виправної колонії, якщо постанови передбачають збільшення обсягу встановлених обмежень і більш суворі умови тримання;
- разом з органами і установами виконання покарань вносять до суду за місцем відбування покарання засудженими особами подання щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни невідбутої частини покарання більш м’яким.
26 березня цього року у Катеринівській виправній колонії (№ 46) проведене виїзне засідання спостережної комісії. В ході засідання члени комісії розглянули 7 матеріалів, що були подані колонією щодо умовно-дострокового звільнення засуджених, 2 матеріали щодо заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у виді обмеження волі, 2 матеріали щодо переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю установи засуджених, 1 матеріал Сарненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Рівненській області про умовно-дострокове звільнення засудженого.
Одним із головних питань, яке перебувало в той день на порядку денному комісії, було ознайомлення з виробництвом, працею засуджених у виправній колонії. Однак перед тим, як вивчити стан справ в цьому напрямку, члени комісії поцікавились харчуванням засуджених. Були приємно вражені тим, що саме в розпал заготівлі цілющого березового соку цей продукт консервується і самими засудженими для власних потреб. Вже сьогодні адміністрація колонії думає про майбутню зиму, збереження здоров’я засуджених, підтвердженням чого члени комісії побачили численну тару з консервованою цибулею на майбутній осінньо-зимовий період. А чого вартий спечений хліб у власній пекарні засудженими особами. Вказаною працею вони доводять, що стають на шлях виправлення! Для покращення якості харчування придбали і встановили новітній фільтр для очищення води. Як пересвідчилися члени комісії, харчуванню засуджених в установі приділяють увагу.
Після цього комісія побувала в ремонтно-інструментальному цеху, в якому проводяться роботи з металом. Ознайомились з виробами, що виготовляють засуджені колонії, які можуть на рівні конкурувати на ринку декоративних металевих конструкцій. Також відвідали Катеринівський навчальний центр № 46, що функціонує при колонії і який навчає засуджених столярним і слюсарним спеціальностям, а також пошиттю верхнього одягу. Приємно вразило членів комісії те, що в швейній майстерні збережені раритетні експонати, причому в робочому стані – швейні машинки 1912 року.
Побувала комісія і на дільниці механічної різки каменю. Пересвідчились в тому, що продукція переробки каменю в колонії на якісно високому рівні. Присутні погодились з тим, що тротуарна плитка, яка також виготовляється силами засуджених установи, може гідно посперечатись з іншими українськими виробниками цієї продукції, в чому переконалось не одне підприємство, організація з м. Рівне.
За підсумками проведення виїзного засідання комісією були прийняті відповідні рекомендації.
Фото в галереї зображень.
»
- Запис користувача: Адміністратор
- Login to post comments