№ 148 від 27 квітня 2015 року "Про районну Програму соціального захисту громадян «Субсидія» на 2015 рік"

27 квітня 2015 року                                                                                        № 148

Про районну Програму соціального
захисту громадян «Субсидія» на
2015  рік

Відповідно до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від    21.10.1995 № 848 зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», керуючись статтями 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити районну Програму соціального захисту громадян «Субсидія» на 2015 рік (далі Програма), згідно додатку.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму Сарненській районній раді для затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2015 рік передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів для фінансування заходів, визначених Програмою.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              Я. Яковчук