№ 138 від 14 квітня 2015 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації"

14 квітня 2015  року                                                                                        № 138

Про нагородження   Почесними
грамотами  районної державної
адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну і сумлінну роботу в Сарненській райдержадміністрації, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження Цицюру Ольгу Іванівну – начальника загального відділу апарату райдержадміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                     Я.Яковчук