№ 145 від 20 квітня 2015 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування"

20 квітня 2015 року                                                                               145

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в постійне користування

Розглянувши клопотання  комунального підприємства «Трудівник» від 22.03.2015 № 263, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 50  Закону України «Про землеустрій» і статей 17, 122, 123 Земельного кодексу України:

1.                     Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Трудівник»  орієнтовною площею 9,2588 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2.                     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                   Я. Яковчук