№ 151 від 27 квітня 2015 року "Про організацію проходження альтернативної (невійськової) служби в районі "

27  квітня 2015 року                                                                                     № 151

Про організацію проходження
альтернативної (невійськової)
служби в районі

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 180 «Про ліквідацію деяких консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, утворених Кабінетом Міністрів України» та від 10 листопада 1999 року № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу»» (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 березня 2015 року № 142 «Про організацію проходження альтернативної (невійськової) служби в області»:

1.    Покласти  на управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації організацію роботи та здійснення контролю за проходженням альтернативної (невійськової) служби.

2.    Забезпечити, відповідно до чинного законодавства, розгляд заяв та прийняття рішень щодо направлення або про відмову в направленні на альтернативну (невійськову) службу.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 22 лютого 2000 року № 63 «Про утворення районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби», розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 04 лютого 2015 року № 43 «Про затвердження складу районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              Я. Яковчук