№ 179 від 05 травня 2015 року "Про скасування карантинного режиму по золотистій картопляній нематоді"

голови районної державної адміністрації

­­­­­ 05  травня 2015 року                                                                                 № 179

Про скасування карантинного режиму

по золотистій картопляній нематоді

Керуючись Законом України «Про карантин рослин» та на основі проведеної інвентаризації нематодовогнищних присадибних ділянок і відповідно акту Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області  від 24.04.2015  № 75/17-018/000001 та подання Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області від 29.04.2015  № 01-06/533:

1. Скасувати карантинний режим по золотистій картопляній нематоді на присадибних ділянках площею 0,02 га, що знаходиться в селі Рудня-Карпилівська  Карпилівської сільської ради, згідно з додатком .

2. Для запобігання появлення нового та локалізації старого вогнища картопляної нематоди рекомендувати власнику присадибної земельної ділянки    Степанцю В.І  провести сортозаміну картоплі, дотримуватись сівозміни.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови адміністрації Серпенінова Р.П.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                              Я.Яковчук

до розпорядження голови

05.05.2015 № 179