№ 184 від 08 травня 2015 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації "

08 травня 2015 року                                                                                       № 184

Про нагородження   Почесними
грамотами районної державної
адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити    Почесними грамотами  районної державної адміністрації за стійкість, мужність та героїзм проявлені в роки війни, активну участь у діяльності ветеранської організації та з нагоди  70-річчя перемоги над нацизмом у Європі:

1.  Городнюка-Омельчука Володимира Павловича – учасника бойових дій, рядового, водія 194 мінометного полку Першого Українського фронту.

2. Лабунського Дмитра Антоновича – рядового, кулеметника 52-го Гвардійського стрілецького полку, 17-ої гвардійської стрілецької дивізії.

3.   Ткаченко Ангеліну Данилівну – учасника бойових дій, рядового 312 військово-санітарного потяга.

Виконуючий обов’язки
 голови адміністрації                                                                           Я.Яковчук