№ 194 від 14 травня 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 19.06.2006 № 271 «Про дозвіл на експлуатацію шкільних автобусів»"

14 травня 2015 року                                                                            194

Керуючись   статтею   22   Закону   України   «Про   місцеві   державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада      2000 року №1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», з метою забезпечення якісного виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» у частині проведення навчальних стрільб:

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від  19 червня 2006 року № 271 «Про дозвіл на експлуатацію шкільних автобусів», виклавши пункт 1 у новій редакції такого змісту:

«1. Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації дозволити експлуатацію шкільних автобусів для перевезення школярів та забезпечення їх участі у обласних і районних спортивно-масових заходах, проведенні екскурсій, участі у вогневих тренуваннях та стрільбах, передбачених навчальною програмою предмета «Захист Вітчизни».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого
заступника голови районної державної адміністрації Яковчука Я.В
.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                           Я.Яковчук