№ 189 від 12 травня 2015 року "Про розмір плати за участь у конкурсі з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування"

12 травня 2015 року                                                                                           189

Про розмір плати
за участь у конкурсі з визначення автомобільних
перевізників на приміських автобусних
маршрутах загального користування

Відповідно до статей 16, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт», на підставі пунктів 58, 60 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, з метою забезпечення фінансування підготовки та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування:

1.                Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, на об’єкти конкурсу, згідно з додатком.

2.                Встановити для перевізників – претендентів розмір плати за участь в конкурсі з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування (1 обєкт конкурсу), в сумі 845,00 (вісімсот сорок п’ять грн. 00 коп.) гривень.

3.                Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Серпенінова Р.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                    Я.Яковчук

до розпорядження голови

12.05.2015  № 189

КОШТОРИС ВИТРАТ

пов’язаних з підготовкою та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування

Назва витрат
Необхідна сума грн.
1

Підготовка пропозицій щодо обєктів та умов конкурсу

2

Розміщення інформації про обєкти конкурсу в засобах масової інформації

250
3

Організація приймання документів

100
4

Перевірка достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації

200
5

Аналіз та оцінка відповідності пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу

6

Підготовка інформаційних матеріалів для членів конкурсного комітету

200
7

Доведення результатів конкурсу до відома перевізників-претендентів

8

Подання перевізникам-претендентам інформації про участь у конкурсі

9

Матеріально-технічне забезпечення проведення конкурсу

800
10

Виготовлення паспортів автобусних маршрутів (10 шт.)

6300

ВСЬОГО:
8450

Об’єкт конкурсу – приміський автобусний маршрут загального користування. Кількість обєктів конкурсу – 10. Плата за участь у конкурсі з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування: 8450:10=845 (вісімсот сорок п’ять грн. 00 коп.) гривень.

Керівник апарату адміністрації                                                                В.Стельмах