№ 196 від 18 травня 2015 року "Про затвердження Положення про сектор оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації в частині оборонної роботи"

18 травня 2015 року                                                                                  № 196

Про затвердження Положення

про сектор оборонної

та режимно-секретної роботи апарату

районної державної адміністрації в

частині оборонної роботи

Відповідно до статей 5, 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про оборону України”:

1. Затвердити Положення про сектор оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації в частині оборонної роботи згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 березня 2013 року № 97 “Про положення про сектор оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації в частині оборонної та мобілізаційної роботи”.

3.     Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий  обов’язки голови адміністрації                                          Я.Яковчук