Розпочинається широкомасштабна інформаційна кампанія

НА САЙТ

Міністерством соціальної політики України у співпраці з Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда - Україна» з серпня 2015 року розпочинається широкомасштабна інформаційна кампанія, спрямована на запобігання гендерно-зумовленому насильству та жорстокому поводженню з дітьми.
З цією метою Центром «Ла Страда - Україна» планується розробка та виготовлення макетів інформаційної продукції для розміщення її на сіті-лайтах та бігбордах по всій території України.
Окрім того, на даний час за сприяння вказаного вище центру діє Національна дитяча гаряча лінія — 0 800 500 225.

Із найближчих подій - 01 червня 2015 року паралельно із відзначенням Дня міста в Сарненському районі також буде відзначатись свято День захисту дітей.