№ 203 від 25 травня 2015 року "Про комісію з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району"

25 травня 2015 року                                                                                   № 203

Про комісію з питань техногенно-

екологічної безпеки та надзвичайних

ситуацій Сарненського району

Відповідно до статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року    № 18 "Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій",  розпорядженням голови облдержадміністрації від 15 травня 2015 року № 230  "Про  комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області":

1.    Затвердити:

Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району, що додається;

склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 21 липня 2014 року  № 226   "Про    постійну   комісію    з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району".

3.   Контроль   за    виконанням   розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови   адміністрації                                                                                Я.Яковчук