№ 205 від 27 травня 2015 року "Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації"

27 травня 2015 року                                                                                     № 205

Керуючись статтею 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про відділ охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації у новій редакції, що додається.

2. Начальнику відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації забезпечити державну реєстрацію Положення у встановленому порядку.

3. З моменту державної реєстрації Положення, затвердженого цим розпорядженням, визнати таким, що  втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 24 грудня 2012 року № 510 «Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Сарненської  районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              Я.Яковчук