№ 198 від 19 травня 2015 року "Про план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2015 рік "

19 травня 2015 року                                                                      №198

Про  план основних заходів

цивільного захисту Сарненського

району на 2015 рік

Відповідно до статей 6, 27, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту", від 11 березня 2015 року № 101 "Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту",     від 26 червня 2013 року № 443 "Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту", від 26 червня 2013 року № 444 "Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях", розпорядження голови облдержадміністрації  від  27 квітня 2015 року № 199 "Про   план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2015 рік", з метою  подальшого вдосконалення підготовки і підвищення готовності органів управління і сил Сарненської районної підсистеми Рівненської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій до дій за призначенням:

1.      Затвердити план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2015 рік (далі - план заходів) згідно з додатком.

2.      Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, спеціалізованих служб цивільного захисту району:

2.1.   до 25 квітня 2015 року розробити і затвердити відповідні плани   заходів на 2015 рік, про що проінформувати сектор інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації до 01 червня 2015 року;

2.2.   забезпечити виконання вищезазначених планів заходів, передбачивши при цьому періодичні заслуховування відповідальних за виконання відповідних заходів, розгляд результатів роботи на засіданнях районної та об'єктових комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2.3.   Забезпечити подання у сектор інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації інформації про хід виконання плану заходів: за перше півріччя - до 15 червня, за рік - до 10 грудня 2015 року.

3.      Сектору інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання плану заходів подати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації за перше півріччя - до 10 липня 2015 року та  до 20 січня 2016 року.

4.       Визнати таким, що втратило чинність розпорядження  голови райдержадміністрації від 14.04.2014 № 122 "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2014 рік".

5.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу повноважень.

Виконуючий обов'язки
голови адміністрації                                                                                   Я.Яковчук