№ 224 від 16 червня 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 17.06.2014 № 183 «Про викуп або примусове відчуження земельних ділянок (їх частин), які перебувають у власності фізичних осіб, для суспільних"

16 червня 2015 року                                                                                   № 224

Про внесення змін до розпорядження голови
Сарненської райдержадміністрації від
17.06.2014 № 183 «Про викуп або примусове
відчуження земельних ділянок (їх частин),
які перебувають у власності фізичних осіб,
для суспільних потреб чи з мотивів
суспільної необхідності для розміщення,
будівництва, експлуатації та обслуговування
повітряної лінії електропередачі напругою
750 кВ Рівненська АЕС – Київська»

Відповідно до ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та враховуючи стратегічне значення будівництва повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС – Київська, для забезпечення електропостачання центральним областям України:

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 17 червня 2014 року №183 «Про викуп або примусове відчуження земельних ділянок (їх частин), які перебувають у власності фізичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС – Київська», а саме:

1.1. Доповнити пункт 1 абзацом наступного змісту:

«Викупити або примусово відчужити земельні ділянки (їх частини), які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб та розташовані за межами населених пунктів на території Кричильської, Вирівської, Костянтинівської, Немовицької та Чудельської сільських рад Сарненського району Рівненської області, згідно з додатками 1, 2 до цього розпорядження, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності з подальшим наданням цих земельних ділянок у постійне користування державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» із зміною їх цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування заходу повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС – Київська» .

1.2. Доповнити розпорядження пунктом 8 такого змісту:

«8. Викуп або примусове відчуження земельних ділянок (їх частини), які перебувають у власності фізичних осіб та розташовані за межами населених пунктів на території Кричильської, Вирівської, Костянтинівської, Немовицької та Чудельської сільських рад Сарненського району Рівненської області, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності з подальшим наданням цих земельних ділянок у постійне користування державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» із зміною їх цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ    розпочати з 16.06.2015.

1.3. Пункт 8 розпорядження вважати пунктом 9.

2. В зв’язку з успадкуванням земельних ділянок спадкоємцями додаток 1 до розпорядження викласти в новій редакції, згідно додатку.

3. Контроль за розпорядженням залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                            Я. Яковчук