№ 257 від 13 липня 2015 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Чудель Чудельської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

13 липня 2015 року                                                                                        257

Про погодження проекту землеустрою
щодо встановлення (зміни) меж села Чудель
Чудельської сільської ради Сарненського району
Рівненської області

Розглянувши клопотання Чудельської сільської ради від 24 червня 2015 року № 02/24-160  про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Чудель, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Чудель Чудельської сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Чудель Чудельської сільської ради   Сарненського району Рівненської області.

2.                Погодити зміни меж  села Чудель Чудельської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села   56,4732 га земель, згідно з додатком.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук