№ 258 від 15 липня 2015 року "Про проведення районного огляду - конкурсу сільських селищних культурно- дозвіллєвих комплексів"

15 липня 2015 року                                                                                            № 258

Про проведення районного
огляду - конкурсу сільських
селищних культурно-
дозвіллєвих комплексів

Керуючись ст. 13, 16, 22, 28, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», на виконання програми підтримки та розвитку культури села Сарненського району на період до 2015 року, схваленої розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 17.02.09 № 76, затвердженої рішенням сесії Сарненської районної ради від 25.02.09 № 601, зі змінами внесеними розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 01.02.2011 № 37, затвердженої рішенням сесії Сарненської районної ради від 18.02.2011 № 123, з метою підвищення ефективності і якості культурно-освітньої роботи, організації змістовного дозвілля, інформаційно-просвітницьких заходів, збагачення їх змісту та урізноманітнення форм.

1. Провести 24 серпня 2015 року районний огляд-конкурс сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів (далі – огляд-конкурс).

2. Затвердити Положення про районний огляд-конкурс сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів, що додається.

3. Рекомендувати головам культурно-дозвіллєвих комплексів забезпечити участь очолюваних культурно-дозвіллєвих комплексів в огляді-конкурсі.

4. Розпорядження набирає чинності з дня державної реєстрації та оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я. Яковчук